Skip links
Kurumsal

Yönetim Kurulu Mesajı

Kıymetli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız,
Özhen Yem olarak; 55. yılımızı geride bırakırken, faaliyet gösterdiğimiz yem sektöründe yoğun ve başarılı geçen onca yılı tamamlamanın gururunu taşıyoruz. Ne mutlu ki, her anı emekle ve azimle geçen bu 55 yıl; Özhen Yem ailesinin, çalışanlarının ve bayilerinin birlikte oluşturdukları büyük bir başarı tablosudur.

Özhen Yem’in en köklü geleneği, yenilik ve öncülüktür. Biz de bu bilinçle her yeni günü; yeni bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirketimizin içinde inovasyon kültürünü geliştirerek yaşatıyoruz.
Türkiye’de sanayileşme; kalkınma ve gelişmişlik adına en etkili unsurlardan biridir. Bizler de ülke ekonomisine değer katan ve toplumsal kalkınmaya destek olan köklü bir firma olarak, bu denli önem taşıyan bir sektörün örnek ve öncü firmalarından olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Özhen Yem; rekabetçi özelliği ile kaliteli yem üretimi yapmak ve yeni başarılara imza atmak için, faaliyetlerine uluslararası kalitede devam etmektedir. Bu doğrultuda, emek ve katkılarıyla Özhen Yem’i başarılara taşıyan müşterilerimize, bu başarıları sürdürülebilir kılan bayilerimize ve çalışanlarımıza en içten şekilde teşekkür ederiz.

Cahit Kızıldel
Yönetim Kurulu Başkanı

Yavuz Kızıldel
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı